Spúšťame prihlasovanie a zverejňujeme Zvláštne ustanovenia


         Miro Majláth

Počas prvého júlového víkendu opäť ožije paddock na Pezinskej Babe pretekmi automobilov do vrchu. Organizátor práve v týchto dňoch vydal Zvláštne ustanovenia k podujatiu, ale spustil aj prihlasovanie pre súťažiacich.

Rovnako ako v minulých rokoch, organizáciu podujatia Slovakia – Baba 2018 si zobral na starosť tím AUTOKLUB SLOVAKIA BABA o.z. na čele s Petrom Ambrúzom. Čo sa týka šampionátov, v ktorých budú mať jazdci možnosť bojovať o body, predstavia sa tu FIA MAJSTROVSTVÁ ZÓNY STREDNEJ EURÓPY – historikov (FIA CEZ hist.), Majstrovstvá Slovenska v pretekoch automobilov do vrchu, Majstrovská Slovenska v pretekoch historických automobilov do vrchu, Majstrovstvá Rakúska v pretekoch automobilov do vrchu, Majstrovstvá Rakúska v pretekoch historických automobilov do vrchu, Slovenský kopcový pohár, Slovenská trofej pretekov automobilov do vrchu pravidelnosti, ale svoje miesto tu nájdu Voľné medzinárodné preteky automobilov do vrchu.

Ako sme už v úvode spomínali, zároveň so zverejnením Zvláštnych ustanovení podujatia Slovakia - Baba 2018 bolo spustené aj prihlasovanie súťažiacich a jazdcov. To nájdete na web stránke www.sams-asn.sk. Chceli by sme zároveň pripomenúť všetkým súťažiacim a jazdcom, že uzávierka prihlášok bude dňa 26.6.2018 presne o pol noci.

Samozrejme dostupné sú aj Zvláštne ustanovenia k podujatiu Slovakia – Baba 2018, ale aj všetky najaktuálnejšie informácie, ktoré nájdete na tejto stránke, ale aj na stránke Slovenskej asociácie motoristického športu www.sams-asn.sk.

Miro Majláth
tlačový tajomník Slovakia – Baba 2018

Najnovšie správy z Pezinskej Baby: